O nas

onas_small

Kim jesteśmy?

Szymon i Barbara, dwójka nastolatków z Katowic, kochających podróże w każdej konfiguracji.

Oboje uwielbiamy rowery, góry i narty, więc najpewniej z tym będzie wiązała się tematyka naszego bloga. Będziemy opisywać tu nasze dokonania. Chcemy dzielić się mapami, planami i innymi materiałami pomocnymi w podróży. W przyszłości zamierzamy część naszego bloga przemienić we vloga (ale to jeszcze kwestia niepewna). Stwierdziliśmy, że bloga zaczynamy tworzyć dla własnej satysfakcji, ale nie będziemy mieli nic przeciwko, jeśli komuś spodoba się nasz styl i zostanie z nami na dłużej. 

Chcemy zwiedzić razem cały świat i dzielić się tym z wami(: 

Szymon

Dla Barbary: Szym. Miłośnik nart i świata komputerowego. Uwielbia też filmy i fotografie. Będzie zatem techniczną stroną naszej Małpy. Pije duże ilości kawy i podobnie dużo je. Gdyby nie on i jego najlepszy na świecie samochód Renault Megane, nie mielibyśmy czym jeździć, a momentami nawet spać.

Barbara 

Dla Szymona: Barbar, Basiu, Barbados, Barbarka i wiele innych. Lubi sobie czasem porysować i poczytać, więc będzie odpowiadała za artystyczną część Małpy. Jest bardzo uparta i rzadko odpuszcza to, co sobie założyła. Ciężko jej jest zabrać się do pracy, ale kiedy zacznie, robi to na 100%. Oprócz tego, jej głowa to fabryka głupich pomysłów, za którymi Szymon z mniejszym bądź większym zawahaniem, podąża.